HAKKIMIZDA

Mureks Dış Ticaret ve Petrol Sanayi Ltd. Şti. 1987 yılında kurulmuş özel bir şirkettir.

 

Türkiye'de ve uluslararası müşterilerimize büyük miktarlarda müşterilerimize sunduğumuz organik ve inorganik kimyasal, polimerler, kuru ve sıvı kimyasallar konusunda uzmanız. "Zaporizhskloflus" özel distribütörüdür. Ürünlerimizin ayrıntılı listesi için lütfen ürün bölümüne gidin.

 

Açık iletişime, müşteri ihtiyaçlarına bağlı kalmaya, anlaşmalarımızın yerine getirilmesine dayalı bir iş ortamı yarattık. Yetkin, arkadaş canlısı ve güvenilir bir iş ortağı olmaya kararlıyız. Bizimle iletişime geçmek için iletişim butonunu tıklayın.

 

Uluslararası satış durumunda tüm nakliye kağıtlarını hazırlıyoruz ve nakliye şirketleri ile tüm düzenlemeleri yapıyoruz, böylece CIF ve DDP bazında teslimatlar sunabiliyoruz.

 

Ana hedefimiz müşterilerimize mükemmel hizmet vermektir. Kişisel iletişime odaklanıyor ve belirli müşteri ihtiyaçlarına hizmet edecek esnekliğe ve kaynaklara sahibiz. Danışmanlık, müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olduğumuz başka bir yoldur. Kimyasal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin ve bize kimya endüstrisindeki en iyi müşteri hizmetlerini gösterme fırsatı verin.

 

ÜRÜNLER

 

 

 

Copyright © 2019 All Rights Reserved. Mureks Dis Ticaret ve Petrol Sanayi LTD. ŞTİ.

MUREKS DIŞ TİCARET ve PETROL SANAYİ LTD.ŞTİ.

+90 216 355 72 04

+90 216 355 72 48

19 Mayis Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Güneşli Sok. No:2 D:5 Kazasker Kadıköy / İstanbul 34736